Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE SLAVIE PRAHA

9. 10. 2015

SLAVIA TOUR IX.
10.10. 2015

Lálová skupina


1) AC SPARTA PRAHA
2) FK ÚSTÍ NAD LABEM
3) SK SLAVIA PRAHA ČERNÁ
4) TJ BŘEZINĚVES
5) SC XAVEROV H. POČERNICE
6) FC HRADEC KRÁLOVÉ
7) SK KLADNO
8) 1. FK PŘÍBRAM
9) SKP Č. BUDĚJOVICE
10) FK MOTORLET PRAHA

 

Pučova skupina

1) SK SLAVIA PRAHA SEŠÍVANÍ
2) TJ UNHOŠŤ
3) FC SLOVAN LIBEREC
4) FK BANÍK SOKOLOV
5) FK KOLÍN
6) FC ZBROJOVKA BRNO
7) FK PARDUBICE
8) RAFK RAJHRAD
9) FC VYSOČINA JIHLAVA
10) FC VIKTORIA PLZEŇ

 

Rozlosování :

1 - 9:17   SPARTA : ÚSTÍ NAD LABEM
2 - 9:17   SLAVIA - ČERNÁ : BŘEZINĚVES
3 - 9:17   XAVEROV : HRADEC KRÁLOVÉ
4 - 9:17   KLADNO : PŘÍBRAM
5 - 9:17   SKP BUDĚJOVICE : MOTORLET

1 - 9:51   MOTORLET : KLADNO
2 - 9:51   SLAVIA - ČERNÁ : SPARTA
3 - 9:51   BŘEZINĚVES : ÚSTÍ NAD LABEM
4 - 9:51   PŘÍBRAM : XAVEROV
5 - 9:51   SKP BUDĚJOVICE : HRADEC KRÁLOVÉ

1 - 10:25   KLADNO : SKP BUDĚJOVICE
2 - 10:25   PŘÍBRAM : MOTORLET
3 - 10:25   SPARTA : BŘEZINĚVES
4 - 10:25   ÚSTÍ NAD LABEM : XAVEROV
5 - 10:25   SLAVIA - ČERNÁ : HRADEC KRÁLOVÉ

1 - 10:59   KLADNO : BŘEZINĚVES
2 - 10:59   MOTORLET : HRADEC KRÁLOVÉ
3 - 10:59   SKP BUDĚJOVICE : PŘÍBRAM
4 - 10:59   XAVEROV : SPARTA
5 - 10:59   SLAVIA - ČERNÁ : ÚSTÍ NAD LABEM

1 - 11:33   ÚSTÍ NAD LABEM : KLADNO
2 - 11:33   SLAVIA - ČERNÁ : SKP BUDĚJOVICE
3 - 11:33   BŘEZINĚVES : PŘÍBRAM
4 - 11:33   XAVEROV : MOTORLET
5 - 11:33   SPARTA : HRADEC KRÁLOVÉ

 

1 - 13:17   KLADNO : SPARTA
2 - 13:17   MOTORLET : ÚSTÍ NAD LABEM
3 - 13:17   XAVEROV : SLAVIA - ČERNÁ
4 - 13:17   SKP BUDĚJOVICE : BŘEZINĚVES
5 - 13:17   PŘÍBRAM : HRADEC KRÁLOVÉ

1 - 13:51   XAVEROV : KLADNO
2 - 13:51   SPARTA : MOTORLET
3 - 13:51   ÚSTÍ NAD LABEM : SKP BUDĚJOVICE
4 - 13:51   SLAVIA - ČERNÁ : PŘÍBRAM
5 - 13:51   BŘEZINĚVES : HRADEC KRÁLOVÉ

1 - 14:25   XAVEROV : BŘEZINĚVES
2 - 14:25   KLADNO : HRADEC KRÁLOVÉ
3 - 14:25   SKP BUDĚJOVICE : SPARTA
4 - 14:25   PŘÍBRAM : ÚSTÍ NAD LABEM
5 - 14:25   MOTORLET : SLAVIA - ČERNÁ

1 - 14:59   SLAVIA - ČERNÁ : KLADNO
2 - 14:59   BŘEZINĚVES : MOTORLET
3 - 14:59   XAVEROV : SKP BUDĚJOVICE

4 - 14:59   SPARTA : PŘÍBRAM
5 - 14:59   ÚSTÍ NAD LABEM : HRADEC KRÁLOVÉ

 

VYHLÁŠENÍ V 17:05
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář