Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termínová listina zima a jaro 2018

4. 3. 2018

Plán sportovních aktivit od ledna do června 2018

 

Leden :

SO   20. ledna   -   VOLNO

NE   21. ledna   -   PU FK Jablonec (hřiště UMT Ústí nad Labem)

SO   27. ledna   -   Miniturnaj Mladá Boleslav (Sparta Praha, Ml. Boleslav, Slovan Liberec)

NE   28. ledna   -   Halový turnaj v České Lípě

 

Únor :

SO   3. února   -   Halový turnaj Drážďany

NE   4. února   -   Halový turnaj Ústí nad Labem (Sluneta)

 

SO   10. února   -   PU Bohemians Praha 1905 (Praha - Šeberov)

NE   11. února   -   PU s Juniorem Chomutov (v Chomutově 8:45 výkop)

 

SO   17. února   -   Dvoudenní turnaj Hradec Králové

NE   18. února   -   Dvoudenní turnaj Hradec Králové

 

SO   24. února   -   MIniliga v Liberci (Bohemka, Liberec, Příbram)

NE   25. února   -   Halový turnaj Lipsko U12

 

Březen :

PÁ   2. března   -   Příjezd Dynama Dresden do ÚL na soustředění - společný trénink

SO   3. března   -   PU v Praze ( Dukla Praha )

NE   4. března   -   Miniturnaj v Ústí n/L (Drážďany + )

 

SO   10. března   -   Venkovní turnaj v Praze + Miniturnaj Teplice

NE   11. března   -   PU v Praze (SK Slavia Praha)

 

SO   17. března   -   Venkovní turnaj v Praze

NE   18. března   -   Venkovní turnaj v Praze

 

PÁ   23. března   -   Odjezd do Olomouce (vlakem)

SO   24. března   -   Dvoudenní turnaj Sigma Olomouc

NE   25. března   -   Dvoudenní turnaj Sigma Olomouc

SO   31. března   -   Miniturnaj Ústí n/L (Ústí, Dukla, Teplice, Chomutov)

 

Duben :

NE   1. dubna   -   Odjezd na SOUSTŘEDĚNÍ do Spořic

ČT   5. dubna   -   Příjezd ze soustředění

 

SO   7. dubna   -   Venkovní turnaj v Praze

SO   7. dubna   -   Venkovní turnaj v Modré u Děčína

NE   8. dubna   -   Triangl v Ústí n/L od 14:30 (Ústí, Sparta Praha, Chemnitzer FC)

 

ST   11. dubna   -    Venkovní turnaj v Modré u Děčína r.2006

 

SO   14. dubna   -   Venkovní turnaj v Jihlavě + Dvoudenní turnaj Spořice u Chomutova

NE   15. dubna   -   Dvoudenní turnaj Spořice u Chomutova

 

SO   21. dubna   -   VOLNO

NE   22. dubna   -   F.T.A Liga Sokolov

 

SO   28. dubna   -   Minirepublika České Budějovice

SO   28. dubna   -   Turnaj ČNFS - Františkovy Lázně (jednodennÍ)

NE   29. dubna   -   Turnaj ČNFS - Františkovy Lázně (jednodennÍ)

 

Květen :

 

SO   5. května   -   Volno

NE   6. května   -   F.T.A. Liga v Mostě

 

ČT   10. května   -    Venkovní turnaj v Drážďanech

 

PÁ   11. května   -   Odjezd do Českých Budějovic

SO   12. května   -   Ondrášovka Cup

NE   13. května   -   Ondrášovka Cup

 

PÁ   18. května   -   Odjezd do Düsseldorfu

SO   19. května   -   Provinzial Pfingstcup (Manchester City, Juventus Turin, Sporting Lissabon, FC Everton, West Ham United, Deportivo La Coruna, Galatasaray Istanbul, Besiktas Istanbul,PAOK Saloniki, Olympique Marseille, Feyenoord Rotterdam, Glasgow Rangers, FC Southampton)

NE   20. května   -   Provinzial Pfingstcup (Zenit St. Petersburg, West Bromwich Albion, Girondins Bordeaux, IFK Göteborg, FC Genua, Hellas Verona, RB Leipzig, Lok Moskau, Bröndby IF Kopenhagen, Malmö FF, FSV Mainz 05, Norwich City, Blackburn Rovers, KV Mechelen, FC Utrech, atd...)

 

ČT   24. května   -   Venkovní turnaj v Modré u Děčína

 

SO   26. května   -   Minirepublika SK Slavie Praha

NE   27. května   -   F.T.A Liga + KFS Litoměřice

 

ST   30. května   -   Venkovní turnaj v Modré u Děčína r.2006

 

Červen :

 

PA   1. června   -   odjezd na Teambuilding ročníku 2007 (rodiče + prarodiče + sourozenci + kluci)

SO   2. června   -   Teambuilding ročníku 2007

NE   3. června   -   Teambuilding ročníku 2007

 

PA   8. června   -   Odjezd do Třebíče

SO   9. června   -   Dvoudenní turnaj Třebíč

NE   10. června   -   Dvoudenní turnaj Třebíč

 

SO   16. června   -   Volno 

NE   17. června   -   Zelen Cup 2018 - dva týmy!

 

SO   23. června   -   DOKOPNÁ SEZÓNY 2017 / 2018

 

wink

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotbalové aktivity zima 2017 - 2018

 

PROSINEC

SO   2.12.   Halový turnaj Bohemia Soccer Cup (Chodov)

NE   3.12.   PU - Bohemians Praha 1905 (Ústí - UMT)

 

SO   9.12.   Halový turnaj Jablonec + Turnaj Slavia Praha

NE   10.12.   PU Dukla Praha (v Praze) + Turnaj Slavia Praha

 

SO   16.12.   ??? Halový turnaj ???

NE   17.12.   PU - FC Viktoria Plzeň (Ústí - UMT)

 

ST   20.12.   POSLEDNÍ ZÁPAS ROKU 2018 :

                                TÁTOVÉ versus KLUCI

 

 

LISTOPAD

SO   4.11.   Minirepublika Ústí n/L

NE   5.11.   VOLNO

 

SO   11.11.   Miniliga LIBEREC (Bohemka, Liberec, Příbram)

NE   12.11.   F.T.A. Liga v Praze

 

PA   17.11.   Turnaj v Ústí nad Labem UMT

SO   18.11.   VOLNO

NE   19.11.   VOLNO

 

SO   25.11.   PU - FK Dukla Praha (Ústí - UMT)

NE   26.11.   VOLNO

 

Říjen 2017


NE    1.10.    VOLNO


SO    7.10.     Minirepublika Šumperk
NE    8.10.      VOLNO

UT    10.10.   Kvalifikace Ondrášovky (Souš)


SO    14.10.   Krajský satelitní turnaj v Chomutově (Chomutov, Litvínov)
NE    15.10.     Miniliga Ústí (Bohemka, Liberec, Příbram)

 

ČT   19.10.   Ústí n/L - Meziokresní soutěž 2017-18 hráčů roč. nar. 2006 (U-12) a 2007 (U-11)

SO   21.10.  Krajský satelitní turnaj v Ústí (Ervěnice-Jirkov, Roudnice)
Ne    22.10.  F.T.A. Liga v Karlových Varech

SO    28.10.   Halový turnaj Sluneta (v rámci projektu s Drážďanama)
NE    29.10.   VOLNO

 

 Září 2017

SO   23.9.  VOLNO
Ne    24.9.  Krajský satelitní turnaj v Litvínově (Ervěnice-Jirkov, Litvínov)

ČT    28.9.   Venkovní turnaj v Chomutově 7+1

ČT    28.9.   Krajský satelitní turnaj v Ústí (Litvínov, Most, Děčín)

 

SO    30.9.   Krajský satelitní turnaj v Jirkově (Ervěnice-Jirkov, Chomutov)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář