Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termínová listina

20. 1. 2017

Fotbalové aktivity zima 2016 - 2017

   LISTOPAD 2016

SO   12.11.  VOLNO
Ne    13.11.  VOLNO

SO    19.11.   Dvoudenní Turnaj Hradec Králové
NE    20.11.   Dvoudenní Turnaj Hradec Králové + Turnaj Lužiny Motorlet

(Do Hradce pojedeme v sobotu ráno cca v 10:00 z Ústí - hrajeme odpolední skupinu, spíme v hotelu http://www.alessandria.cz/ s večeří a se snídaní za 590,- Kč, ve skupině máme Slávii Praha, Inter Bratislava, Sigmu Olomouc, Příbram)


SO    26.11.    Turnaj Stochov u Kladna
NE    27.11.    Miniliga 1. FK Příbram od 10:00  (pojede 18 hráčů, účastníci : Bohemians Praha 1905, 1. FK Příbram, Dynamo České Budějovice)


              PROSINEC 2016

SO    3.12.     Turnaj Jablonec nad Nisou + Turnaj Radotín
NE    4.12.      Turnaj Zličín

SO    10.12.   Turnaj Spořice + Miniliga Liberec od 10:00  (pojede 16 hráčů, účastníci : Bohemians Praha 1905, 1. FK Příbram, FC Slovan Liberec)
NE    11.12.   PU - Slavia Praha 15:00 18:00 (jedna půlka od 15:00 a druhá půlka od 16:30)

SO    17.12.   PU - Bohemians Praha 15:00 (jedna půlka od 15:00 a druhá půlka od 16:30)
NE    18.12.     Volno

ST    28.12.    Turnaj Dresden

PÁ    30.12.   Turnaj Sluneta (Ústí nad Labem)

                               
                           ROK 2017



       LEDEN 2017


SO    7.1.      Turnaj Spořice
NE    8.1.       Volno

SO    14.1.     Volno
NE    15.1.     Turnaj Říčany + Miniliga Bohemians Praha 10:00 (pojede 18 hráčů, účastníci : Bohemians Praha 1905, 1. FK Příbram, FC Slovan Liberec)

SO    21.1.     Turnaj Lužiny Motorlet
NE    22.1.      Turnaj Zličín + Sigma Olomouc


SO    28.1.     Volno
NE    29.1.     Turnaj Libouchec + Turnaj Říčany


      ÚNOR 2017

SO    4.2.    PU - Slavia Praha 14:00 (jedna půlka od 14:00 a druhá půlka od 15:30) + Turnaj Viktoria Plzeň
NE    5.2.     Volno

SO    11.2.    Turnaj Říčany
NE    12.2.     Volno

SO    18.2.    Volno
NE    19.2.     Miniliga Ústí n/L 10:00-14:00 -  hř.:UMT  (pojede 18 hráčů, účastníci : Bohemians Praha 1905, 1. FK Příbram, FC Slovan Liberec)

SO    25.2.    VOLNO   surprise
NE    26.2.    VOLNO    surprise


      BŘEZEN 2007


SO    4.3.    Halový turnaj Most
NE    5.3.     Volno

SO    11.3.    PU - Bohemians Praha 15:00  (jedna půlka od 15:00 a druhá půlka od 16:30)
NE    12.3.     Volno

SO    18.3.      VOLNO
NE    19.3.       Venkovní Turnaj ???!

Jarní soustředění...  sobota - 25.3.- středa 29.3. 2017 Spořice - ÚČAST POVINNÁ !!!!!

 

 

Fotbalové aktivity podzim 2016

 

Sobota 10.9. 2016 - satelit ÚKFS, Jirkov, hřiště Žižkova - jeden tým

Neděle 11.9. 2016 - satelit ÚKFS, Teplice, UMT Anger - dva týmy

Sobota 17.9. 2016 - Turnaj Jablonec, Zásada u Jablonce

Sobota 17.9. 2016 - satelit ÚKFS, UMT Ústí - dva týmy

Neděle - 18.9. 2016 - satelit ÚKFS, SK Děčín - jeden tým

Neděle - 25.9. 2016 - satelit ÚKFS, UMT Ústí - jeden tým

Neděle - 25.9. 2016 - satelit ÚKFS, Chomutov, hřiště u Polikliniky - dva týmy

Středa - 28.9. 2016 - Turnaj Kosmonosy

Sobota - 1.10. 2016 - Turnaj Slavie Praha

Sobota - 1.10. 2016 - satelit ÚKFS, Litvínov, areál Lomská - dva týmy

Sobota - 1.10. 2016 - satelit ÚKFS, Louny, hřiště Černčice - jeden tým

Úterý - 4.10. 2016 - Kvalifikace Ondrášovka cup

Neděle - 9.10. 2016 - satelit ÚKFS, Klíše - tři týmy

Sobota - 15.10. 2016 - satelit ÚKFS, Teplice, UMT Anger - dva týmy

Sobota - 15.10. 2016 - satelit ÚKFS, Litvínov, areál Lomská - jeden tým

Sobota - 22.10. 2016 - satelit ÚKFS, Jirkov, hřiště Žižkova - jeden tým

Neděle - 23.10. 2016 - satelit ÚKFS, Most, Čepirohy - dva týmy

Pátek - 28.10. 2016 - Turnaj Český Brod

Pátek - 28.10. 2016 - satelit ÚKFS, Neštěmice - jeden tým

Sobota - 29.10. 2016 - satelit ÚKFS, Klíše - dva týmy

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář