Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze schůze

19. 4. 2016

Od úterý 19.4. 2016 je pro naše hráče domluvená atletika, pod specializovaným dohledem atletické trenérky p. Gregorové - hlavním cílem tohoto doplňkového tréninku je rozhýbání a uvolnění dolních končetin (zrychlení našich hráčů) a protažení zkrácených partií !!! První dva atletické tréninky budou složit paní trenérce jako ukázkové, po nich si sama rozdělí hráče na dvě atleticky vyrovnané skupiny... Hráči se vždy převlíknou v bunkovišti a přejdou na dráhu, kde si je vyzvedne trenérka - výbava jako na trénink, mimo chráničů a kopaček - zda je potřeba, aby kluci měli obyčejné kecky s měkkou podrážkou!!!

Tyto Tréninky budou probíhat každé úterý v časovém úseku 45 minut jako dobrovolný trénink, účast je tedy na zvážení vás rodičů, ale je nutné si uvědomit, že tyto tréninky jsou pro naše fotbalisty Důležité!!!!

Červená skupina :

Trénink od 16:00 !!!

1) Malina, 2) Kalina, 3) Macháček, 4) Stupka, 5) Diviš, 6) Kůstka, 7) Kočvara, 8) Gregor, 9) Živný, 10) Valenta, 11) Žídek Dan, 12) Žídek Marek

 

Modrá skupina : 

Trénink od 16:45 !!!

1) Zitko, 2) Barát, 3) Maxa, 4) Mráz, 5) Vico, 6) Kmoch, 7) Feriančík, 8) Sagalov, 9) Haidl, 10) Herda, 11) Wundrawitz, 12) Rajchert, 13) Piálek

 


 

Hráčům se budou objednávat dvě tréninkové trička Joma ve kterých MUSÍ trénovat + tříčtvrťáky  Joma jako letní vycházkové oblečení, jelikož nikdo neměl žádné námitky je vše potvrzeno a dnes proběhla objednávka = cena těchto věcí bude cca 450,- Kč, které bude vybírat naše vedoucí Dana....

 


 

Od května do června budou naši hráči vypomáhat v mistrovských utkáních týmu FK ČL Neštěmice - tyto hráče určí trenéři do konce Dubna.... Výpomoc bude spočivat v jednom tréninku a víkendovém zápasu - hráči, kterých se to bude týkat budou nadále brány i na zápasy našeho týmu - tedy stále budou hráči FK Ústí n/L !!!

 


 

Je možnost jezdit každý pátek na tréninky navíc do Děčína do S centra - tj. Kurt s umělou trávou a zapuštěnýmy bránami, tento trénink stojí 50,- kdo bude mít zájem ať dá vědět do každé středy trenérovi Kokymu, který zajistí čas tréninku - rozmezí 16:00 - 19:00 - doprava vlastní - nebo dle domluvy s trenérem Kokym, který tam praděpodobně bude jezdit!

 


Hezký den - realizační tým 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář