Jdi na obsah Jdi na menu
 


Česká Lípa

5. 1. 2015

Ahoj všem

Tak jsme se v Novém roce 2015 poprvé sešli na turnaj v České Lípě Jednalo se o naše první setkání v roce 2015 po měsíční pauze a tak jsme neměli od turnaje velké očekávání. Spíše jsme si jeli zahrát.

K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti týmu SK Děčín a na klucích bylo vidět, že se teprve rozehrávají. Soupeře jsme k ničemu nepustili a celých 14 minut jsme hráli na jejich půlce. Podařilo se nám však vstřelit pouze jeden gól, ikdyž šancí jich bylo tak na 5.

Ke druhému zápasu jsme nastoupili proti soupeřům ze Slovanu Liberec, kde jsme prohráli 2:0. Kluci v tomto zápase nic nepřevedli a jako by se rozkoukávali. V šatně jsme si poté sedli a řekli jsme si co změníme a všichni jsem si to vzali k srdci.

Ke třetímu zápasu jsme nastoupili proti klukům z FK Litoměřice a jasným výsledkem jsme je porazili 6:0. Kluci se dostávali do tempa a hra podle toho také vypadala. Soupeři jsme nedali šanci.

Na dobrý výkon jsme poté navázali ve vyřazovacích bojích, kde jsme v semifinále narazili na vítěze druhé skupiny. Odehráli jsme pěkné utkání a kluci navázali na dobrý výkon a klukům z České Lípy jsme nasázeli 4:0.

Ve finále nás poté čekal opět Slovan Liberec. Kluci pokračovali v dobrém výkonu, kdy jsme byli vyrovnaným soupeřem a oproti boji v základní skupině jsme si vytvořili i šance, které však kluci neproměnili. Dostal jsem jeden gól, otevřeli jsme hru a v ke konci utkání přišli další dva góly do naší sítě a na konec jsme prohráli 3:0. Kluci po krásném fotbalovém výkonu v posledních třech zápasech vybojovali druhé místo a po zásluze si odvezli pohár a medaile. Týmu Slovanu Liberec musíme sportovně pogratulovat, protože po zásluze vyhráli celý turnaj.

( týmy - Slovan Liberec, Rapid Liberec, FK Litoměřice, SK Děčín, FAPV Děčín, Česká Lípa, Mladá Boleslav )

Díky za výkon trenér Pepa

 
 

Portrét


 

Kontakt

trenér

Josef Zitko

+420777131610

josefzitko@seznam.cz


Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 196287
Měsíc: 3419
Den: 80