Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klokan cup - na Bohemce bylo faaajn

2. 5. 2015

1.5. Třetí ročník Klokan Cupu » 16. Špičkových Týmů!!!

 

Výsledky :

 

FK Ústí nad Labem 6:1 Soccer for Kids (Dynamo drážďany)

 


FK Ústí nad Labem 5:1 FK Žiar nad Hronom (SK)

 


FK Ústí nad Labem 2:2 Spartak Trnava (SK)

 


FK Ústí Labem 8:0 FK Mladá Boleslav

 

 

FK Ústí nad Labem 1:3 AC Sparta Praha

 


FK Ústí nad Labem 1:0 SK Dynamo České Budějovice

 


FK Ústí nad Labem 3:2 Bohemians Praha 1905

 


Ve skupině druhé místo za suveréní Spartou , šli jsme do skupiny 1-8 spolu s Trnavou a Budějovicema...
 
Pak proběhl oběd aaaaa následoval útlum, který nás stál medailové umístění :-( 

 

 

FK Ústí nad Labem 0:3 Pogoň Szczecin

 

 

FK Ústí nad Labem 0:5 FK Dukla Praha 

 

 

FK Ústí nad Labem 3:3 ČAFC Malacky (SK) 

 

 

FK Ústí nad Labem 3:1 FC MAS Táborsko

 

 

Slovo závěrem :

 

Konečné 5. Místo je pro náš tým v takovém špičkovém turnaji nádherný úspěch. Je radost sledovat jak u soupeřů jako je Sparta, Budějovice, Bohemka a další získáváme patřičný respekt!!! Pokud bude tenhle tým pracovat a makat tak jako doposud, tak má nášlapnuto ještě k velkým milníkům!!! Základní osmičlenou skupinou jsme prolétli doslova jako uragán a měli tak dobře nakročeno k medailovému snu. Bohužel herní a výsledkový výpadek v době oběda nás o tento sen připravil :-( Každopádně je to pro naše hráče veliká zkušenost, kterou jednou zužitkujeme ve svůj prospěch!!! Nakonec turnaje jsme ale opět navázali na výkony ze skupiny a potvrdili naší dnešní suverenitu!!! Jednotlivce dnes chválit nechci, protože bych nebyl spravedlivý, celý tým totiž makal jako dobře namazaný stroj a pochvalu si zaslouží naprosto každý z této party!!! Přesto si neodpustím vyseknout jednu velkou poklonu - OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ NAŠÍM ÚŽASNÝM FANOUŠKŮM (RODIČŮM), KTEŘÍ NAŠIM HRÁČŮ PŘIPRAVILI PARÁDNÍ ATMOSFÉRU, BYLI JSTE NAŠÍM DESÁTÝM HRÁČEM!!! DĚKUJEME!!!

!!!! My jsme ten správný tým !!!!

 

dsc_4276.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nádhera

(Petra Vicová, 3. 5. 2015 22:25)

Přidávám se k Lucce. Celý turnaj mi průběžně komentoval do telefonu děda, který Kubíka na turnaj doprovázel a myslím si, že mezi omladinu dobře zapadl. Moc gratuluji za nádherné umístění a velké díky i trenérovi. Jen tak dál.

super úspěch ;)

(Lucka Živná, 2. 5. 2015 22:18)

Úžasný, :-) držím klukům palce ať jim to šlape dál. A fanklub prostě paráda :-)