Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Stochov

4. 12. 2014

kluci.jpg

 

V neděli ráno jsme vyrazili na turnaj do Stochova u Kladna a jednalo se o vydařenou neděli. Kluci byli bojovně naladěni a ikdyž jsme jeli jenom v sedmi lidech - Jeřábek, Vico, Zitko, Sagalov, Wundrowitc, Macháček, Gregor ( ach ty nemoci ) tak jsme věřili v úspěch.

K prvnímu zápasu jsme nastoupili hned po příjezdu a to proti klukům z Litoměřic. Jelikož kluků z Litoměřic bylo hodně, tak měli na turnaji dva týmy. Vstup do turnaje se nám vydařil a první zápas jsme vyhráli jednoznačně 4:0. Kluci měli daleko více šancí, ale trápila nás střelecká potence a tak jsme vyhráli pouze 4:0.

K druhému zápasu jsme nastoupili proti klukům z 1. FC Karlovy Vary. Tento zápas jsme smolně prohráli. Kluci se snažili mačkali protihráče jak citron, jenže přišla v úvodu zápasu jedna špatná rozehrávka a prohrávali jsme 1:0. Kluci se poté usadili před brankou soupeře a ještě více přidali. Z našeho drtivého tlaku přišlo zasloužené vyrovnání. Poté jsme měli ještě několik šancí, ale v poslední minutě jsme dostali po ojedinělém úniku 2 gól a tak jsme prohráli 2:1.  

K třetímu zápasu jsme nastoupili opět proti klukům z Litoměřic II. Tentokrát jsme nenechali nic náhodě a dostali jsme do rychlého vedení 1:0. Poté se hrál otevřený fotbal s šancemi na obou stranách, ale byli jsme ti šťastnější a odvážnější a svou snahu jsme přetavili ještě ve dva další góly a porazili soupeře 3:0.

V předposledním utkání jsem nastupovali proti nejsilnějšímu soupeři z Plzně. Brzy jsme prohrávali 3:0, kdy na klucích byla již vidět únava z celého turnaje. Kluci však v sobě našli ještě trochu síly a podařilo se jim snížit na 3:1. Poté jsme si vypracovali ještě několik slibných šancí, ale po jejich neproměnění jsme dostali lekci z produktivity a dostali jsme ještě další tři góly a nakonec jsme s vítězem turnaje prohráli 6:1, ale herní projev takto vysoké prohře neodpovídal.

V posledním zápase, pro nás velice důležité jelikož jsme hráli o medaili, jsme nastoupili proti soupeři ze Slaného. Byl to náš poslední zápas a na klucích byla vidět již velká únava. Záhy po vstupu do utkání jsem se dostali do vedení 1:0, které jsme však nedokázali navýšit a v půlce zápasu pak přišel trest, kdy soupeř vyrovnal na 1:1. Kluci ze sebe mačkali všechny síly a ke konci se dočkali sladké odměny, jelikož se jim podařilo vstřelit další dvě branky a tak jsme vyhráli 3:1.

Všichni kluci si za účast na turnaji zasloužili velkou pochvalu a to jak za předvedé výkony tak i za práci na míči a za přístup k turnaji. Až na jeden zápas proti vítězovi turnaje jsme předvedli dobrý výkon a zaslouženě jsme skončili na 2 místě, juuuuupppppppííííííí. Nejlepším naším hráčem byl vyhlášen Tomáš Gregor, takže gratulujeme.