Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace na pár akcí

23. 5. 2017

Středa Satelitní Turnaj KFS - Chomutov

 

Sraz ve 14:50 u zimního stadionu - jede se po vlastní ose

 

 (adresa stadionu: UMT ul. Kosmonautů)

 

!!!Týmové oblečení!!!

Žluté dresy Puma

 
 

NOMINACE :

  1. Miroslav Hašek
  2. Denis Stupka
  3. Lukáš Diviš
  4. Tomáš Gregor
  5. Marek Žídek
  6. Dan Žídek
  7. Josef Zitko pradlenka
  8. Jakub Hajdl
  9. Dominik Wundrawitz

 

 

Co všechno s sebou :

  • KOPAČKY + chrániče.
  • termo + MIKINU SE ŠIKMÝM ZIPEM
  • Flašku s pitím.
  • Svačinu (jen sušenky není svačina).
  • Náhradní spodní prádlo + ponožky.
  • Ručník + mýdlo + pantofle.
  • Pradlenka má na starost dresy přivézt - odvézt - vyprat a předat další pradlence či je přivést v následujícím týdnu na trénink.
  • VSICHNI HRÁČI BUDOU MÍT S SEBOU MÍČ!!!

 

 

 


 

Čtvrtek turnaj Dresden - hřiště Drážďany

 

Sraz v 7:35 u buňkoviště - jedeme autobusem

Návrat k bunkovišti cca v 16:30

 

 (adresa stadionu: Nachwuchs Akademie, Messering 4, Dresden)

 

!!!Týmové oblečení!!!

Modré dresy Joma

 
 

NOMINACE :

  1. Jakub Hajdl pradlenka
  2. Miroslav Hašek
  3. Denis Stupka
  4. Lukáš Diviš
  5. Tomáš Gregor
  6. Marek Žídek
  7. Dan Žídek
  8. Josef Zitko
  9. Tomáš Jungwirth  08
  10. Tomáš Kunc  08
  11. Jakub Urban  08

 

  • Kluci mají v rámci přeshraniční spolupáce na turnaji zaplacený oběd.

Účastníci :

  • SG Dresden Striesen
  • SG Dynamo Dresden
  • SG Dynamo Dresden 2
  • FK Junior Teplice
  • Soccer for Kids
  • Chemnitzer FC

 

Co všechno s sebou :

 

  • KOPAČKY + chrániče.
  • termo + MIKINU SE ŠIKMÝM ZIPEM
  • Flašku s pitím.
  • Svačinu (jen sušenky není svačina).
  • Náhradní spodní prádlo + ponožky.
  • Ručník + mýdlo + pantofle.
  • Pradlenka má na starost dresy přivézt - odvézt - vyprat a předat další pradlence či je přivést v následujícím týdnu na trénink.
  • VSICHNI HRÁČI BUDOU MÍT S SEBOU MÍČ!!!

 


 

PÁTEK - SOBOTA - NEDĚLE

ONDRÁŠOVKA CUP

Sraz v pátek ve 13:30 u zimního stadionu

 

 (adresa penzionu: Holičky 55, Třeboň 37901)

 

!!!Týmové oblečení!!!

Modré a červené dresy Joma

 
 

NOMINACE :

  1. Michal Maxa
  2. Jaroslav Růžička
  3. Jan Kůstka
  4. Marek Valenta
  5. Samuel Avenarius pradlenka
  6. Lukáš Ferinačík
  7. Jakub Rajchert
  8. Dominik Piálek
  9. Jan Grupáč
  10. Štěpán Mužík
  11. Tomáš Štajnc
  12. Jakub Herda
  13. Filip Kočvara
  14. Jan Barát
  15. Matěj Kulhánek

 

 

Co všechno s sebou :

  • KOPAČKY + chrániče.
  • termo + MIKINU SE ŠIKMÝM ZIPEM
  • Flašku s pitím.
  • Svačinu (jen sušenky není svačina).
  • Náhradní spodní prádlo + ponožky.
  • Ručník + mýdlo + pantofle.
  • Pradlenka má na starost dresy přivézt - odvézt - vyprat a předat další pradlence či je přivést v následujícím týdnu na trénink.
  • VSICHNI HRÁČI BUDOU MÍT S SEBOU MÍČ!!!