Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace na poslední dubnový víkend

27. 4. 2017

Sobota turnaj - Klokan Cup

 

Sraz v 7:00 u zimního stadionu

 

 (adresa stadionu: Stadionu Jana Nekoly staršího, Pražská, Jíloviště, Praha)

 

!!!Týmové oblečení!!!

Červené dresy Joma

 
Vybíráme 100 Kč na hráče na startovné
 

NOMINACE :

  1. Michal Maxa
  2. Miroslav Hašek
  3. Jan Kůstka
  4. Marek Valenta
  5. Jan Barát
  6. Lukáš Ferinačík
  7. Jakub Rajchert
  8. Dominik Piálek
  9. Jan Grupáč
  10. Štěpán Mužík pradlenka
  11. Tomáš Štajnc

 

Účastníci – 16 mužstev:

Skupina „A“ Bohemians Praha 1905 „zelená“ , Pogoň Szczecin (PL) , ČSFA Malacky (SK), SK Slavia Praha , FC Hradec Králové , Soccer for Kids (D) , 1.FK Příbram , FK Šumperk WKS

 

Skupina „B“

Bohemians Praha 1905 „modrá“ , FK Pardubice , SK Junior Teplice , AC Sparta Praha , FC Zbrojovka Brno , FK Inter Bratislava (SK) , FK Ústí nad Labem , Slask Wroclaw (PL)

 

Co všechno s sebou :

  • KOPAČKY + chrániče.
  • termo + MIKINU SE ŠIKMÝM ZIPEM
  • Flašku s pitím.
  • Svačinu (jen sušenky není svačina).
  • Náhradní spodní prádlo + ponožky.
  • Ručník + mýdlo + pantofle.
  • Pradlenka má na starost dresy přivézt - odvézt - vyprat a předat další pradlence či je přivést v následujícím týdnu na trénink.
  • VSICHNI HRÁČI BUDOU MÍT S SEBOU MÍČ!!!

 

Neděle Satelitní Turnaj KFS - hřiště Klíše

 

Sraz v 9:00 na Klíši

 

 (adresa stadionu: Klíše)

 

!!!Týmové oblečení!!!

Modré dresy Joma

 
 

NOMINACE :

  1. Michal Maxa   
  2. Miroslav Hašek
  3. Tomáš Macháček pradlenka
  4. Jan Kůstka
  5. Jakub Rajchert - Za ročník 2006 - sraz v 7:30
  6. Dominik Piálek - Za ročník 2006 - sraz v 7:30
  7. Lukáš Diviš
  8. Denis Stupka
  9. Filip Kočvara
  10. Tomáš Gregor
  11. Jan Grupáč
  12. Marek Žídek
  13. Dan Žídek
  14. Josef Zitko
  15. Jakub Hajdl
  16. Jakub Vico
  17. Dominik Wundrawitz
  18. Lukáš Feriančík
  19. Jakub Herda - Za ročník 2006 - sraz v 7:30

 

Co všechno s sebou :

  • KOPAČKY + chrániče.
  • termo + MIKINU SE ŠIKMÝM ZIPEM
  • Flašku s pitím.
  • Svačinu (jen sušenky není svačina).
  • Náhradní spodní prádlo + ponožky.
  • Ručník + mýdlo + pantofle.
  • Pradlenka má na starost dresy přivézt - odvézt - vyprat a předat další pradlence či je přivést v následujícím týdnu na trénink.
  • VSICHNI HRÁČI BUDOU MÍT S SEBOU MÍČ!!!

 


Pondělí Turnaj -  Lion Cup Jablonec

 

Sraz v 6:40 u Penny Marketu v Krásném Březně

 

 (adresa stadionu: ZŠ MOZARTOVA, JABLONEC)

 

 

!!!Týmové oblečení!!!

 

Červené dresy Joma

 

 
Vybíráme 100 Kč na hráče na startovné
 

NOMINACE :

  1. Michal Maxa
  2. Marek Valenta
  3. Denis Stupka
  4. Tomáš Gregor pradlenka
  5. Marek Žídek
  6. Štěpán Mužík
  7. Dominik Piálek
  8. Miroslav Hašek
  9. Daniel Žídek
  10. Jakub Rajchert

 

Skupina B

FK Dukla Praha

FC Hlučín

VTJ Rapid Liberec

FK Ústí nad Labem

 

Co všechno s sebou :

  • KOPAČKY + chrániče.
  • termo + MIKINU SE ŠIKMÝM ZIPEM
  • Flašku s pitím.
  • Svačinu (jen sušenky není svačina).
  • Náhradní spodní prádlo + ponožky.
  • Ručník + mýdlo + pantofle.
  • Pradlenka má na starost dresy přivézt - odvézt - vyprat a předat další pradlence či je přivést v následujícím týdnu na trénink.
  • VSICHNI HRÁČI BUDOU MÍT S SEBOU MÍČ!!!

 


Pondělí Turnaj -  Eon Cup Kadaň

Sraz v 7:00 u zimního stadionu

 

 (adresa stadionu: U Stadionu 1378
432 01 Kadaň )

 

 

!!!Týmové oblečení!!!

Modré dresy Joma

 
Vybíráme 100 Kč na hráče na startovné
 

NOMINACE :

  1. Jakub Hajdl
  2. Jan Kůstka
  3. Filip Kočvara pradlenka
  4. Jan Grupáč
  5. Jan Barát
  6. Jakub Vico
  7. Lukáš Feriančík
  8. Tomáš Štajnc
  9. Jakub Herda
  10. Lukáš Diviš
  11. Dominik Wundrawitz
  12. Samuel Avenarius

 

 

  • E.ON Junior Cup – kvalifikační turnaje - termíny, místo konání a počet hráčů
    Systém turnaje: vypsáno je 10 kvalifikačních turnajů, ze kterých vítězné týmy získají nominaci pro účast na Velkém finále (finálový turnaj), které se uskuteční od pátku 8. do neděle 10. září 2017 na E.ON Stadionu Malše Roudné (okres České Budějovice).
    Hraje se systémem 7+1.

 

Rozlosování týmů:

A
1. Mostecký fotbalový
2. FK Český Lev Neštěmice
3. FK SEKO Louny
4. FK Baník Sokolov
5. SK Roudnice n. L.
6. FK Tatran Kadaň
7. FK Ústí nad Labem
8. 1.FC Karlovy Vary
9. TJ Jiskra Aš

 

Rozlosování týmů:

B

1. TJ Krásný Dvůr

2. FC Cheb

3. FK Litoměřicko

4. SK Kladno

5. FK Ostrov

6. FA Petra Voříška

7. Junior Chomutov

8. SK Ervenice-Jirkov

9. SK Havran Kryry

 

Co všechno s sebou :

  • KOPAČKY + chrániče.
  • termo + MIKINU SE ŠIKMÝM ZIPEM
  • Flašku s pitím.
  • Svačinu (jen sušenky není svačina).
  • Náhradní spodní prádlo + ponožky.
  • Ručník + mýdlo + pantofle.
  • Pradlenka má na starost dresy přivézt - odvézt - vyprat a předat další pradlence či je přivést v následujícím týdnu na trénink.
  • VSICHNI HRÁČI BUDOU MÍT S SEBOU MÍČ!!!
 
 

Portrét


 

Kontakt

trenér

Josef Zitko

+420777131610

josefzitko@seznam.cz


Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 196205
Měsíc: 3444
Den: 91