Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace na víkend 4. - 5. června

1. 6. 2016

Sobota - Turnaj Slávie Praha

Sraz v 7:00 na Agipce - konec cca 16:00

 (adresa stadionu: Švehlova 36, Praha 10 Hostivař.)

!!!Týmové oblečení!!!

Červené dresy Joma

 
Vybíráme 100 Kč na hráče na startovné, na srazu!!!

NOMINACE :

  1. Kuba Hajdl
  2. Tomáš Macháček
  3. Jan Kostička  (pradlenka)
  4. Kuba Rajchert
  5. Denis Stupka
  6. Samuel Kmoch
  7. Tomáš Jungwirt
  8. Kuba Herda
  9. Samuel Petrun

 

Jsou objednané obědy za 65,- Kč - vybírat se bude na srazu.

 

Trenér : Koky

 

Co všechno s sebou :

  • LISOVKY + chrániče.
  • termo
  • Flašku s pitím.
  • Svačinu (jen sušenky není svačina).
  • Náhradní spodní prádlo + ponožky.
  • Ručník + mýdlo + pantofle.
  • Pradlenka má na starost dresy přivést - odvést - vyprat a předat další pradlence či je přivést v následujícím týdnu na trénink.
  • VSICHNI HRÁČI BUDOU MÍT S SEBOU MÍČ!!!

 

Sobota - finálový turnaj krajských přípravek

Sraz v 9:00 v Děčíně - ve 14:00 vyhlášení

 (adresa stadionu: hřiště Junioru Děčín - Máchovka)

!!!Týmové oblečení!!!

Modré dresy Joma

 

NOMINACE :

  1. Jarda Růžička
  2. Michal Maxa
  3. Marek Valenta
  4. Cyril Živný
  5. Dan Žídek
  6. Marek Žídek
  7. Pepa Zitko
  8. Kuba Vico
  9. Tomáš Gregor  pradlenka
  10. Jan Šťastný
  11. Matěj Fiala
  12. Filip Šmíd

Trenéři : Michal Maxa, Pepa Zitko

 

Co všechno s sebou :

  • LISOVKY + chrániče.
  • termo
  • Flašku s pitím.
  • Svačinu (jen sušenky není svačina).
  • Náhradní spodní prádlo + ponožky.
  • Ručník + mýdlo + pantofle.
  • Pradlenka má na starost dresy přivést - odvést - vyprat a předat další pradlence či je přivést v následujícím týdnu na trénink.
  • VSICHNI HRÁČI BUDOU MÍT S SEBOU MÍČ!!!

 


 

Neděle - Turnaj Slovan Liberec

Sraz v 6:30 na Agipce - konec cca v 17:00

 (adresa stadionu: Místo akce: Sport park Liberec www.sportparkliberec.cz/sport/sportoviste ) - Parkování je zajištěno v ul. Máchova

!!!Týmové oblečení!!!

Červené dresy Joma

 
Vybíráme 100 Kč na hráče na startovné, ve čtvrtek!!

NOMINACE :

  1. Jarda Růžička  (pradlenka)
  2. Marek Valenta
  3. Cyril Živný
  4. Jan Barát
  5. Samuel Avenarius
  6. Filip Kočvara
  7. Jan Kostička
  8. Matěj Kulhánek
  9. Lukáš Feriančík
  10. Kuba Rajchert

 

Obědy, svačina (koláče), pitný režim pro hráče a trenéry zajištěn ze startovného.

Trenér : Koky

 

Co všechno s sebou :

  • LISOVKY + chrániče.
  • termo
  • Flašku s pitím.
  • Svačinu (jen sušenky není svačina).
  • Náhradní spodní prádlo + ponožky.
  • Ručník + mýdlo + pantofle.
  • Pradlenka má na starost dresy přivést - odvést - vyprat a předat další pradlence či je přivést v následujícím týdnu na trénink.
  • VSICHNI HRÁČI BUDOU MÍT S SEBOU MÍČ!!!
 
 

Portrét


 

Kontakt

trenér

Josef Zitko

+420777131610

josefzitko@seznam.cz


Archiv

Kalendář
<< červen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 196205
Měsíc: 3444
Den: 91