Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkendové aktivity s Dynamem Dresden + PU na Dukle Praha

28. 2. 2018

 

Páteční trénink s Dynamem Dresden na umělce městského stadionu sraz v 16:15 , trénink trvá do 18:30 :

 

NOMINACE :

  1. Jaroslav Růžička
  2. Filip Kočvara
  3. Štěpán Mužík
  4. Pepa Zitko
  5. Denis Stupka
  6. Jakub Herda
  7. Lukáš Feriančík
  8. Miroslav Hašek 
  9. Vítek Kuta
  10. Marek Valenta
  11. Michal Maxa
  12. Jakub Rajchert

 


 

Sobotní PU Dukla Praha - nafukovačka s UMT (5+1) od 13:00 do 15:00

 

Sraz v 11:15 u zimního stadionu

 

 (adresa stadionu: Na Hanspaulce 2, 160 00 Praha 6-Hanspaulka )

 

!!!Týmové oblečení!!!

Červené dresy Joma

 

 

NOMINACE :

 

  1. Michal Maxa 
  2. Jakub Hajdl 
  3. Miroslav Hašek 
  4. Štěpán Mužík  
  5. Filip Kočvara  (pradlenka) 
  6. Pepa Zitko
  7. Michal Šebek
  8. Jakub Herda
  9. Jan Kůstka
  10. Jan Grupáč
  11. Jan Barát
  12. Vítek Kuta
  13. Lukáš Feriančík
  14. Jan Ilco
  15. Jakub Rajchert

 

 

Účastníci :

  • Ústí nad Labem
  • FK Dukla Praha

 

Co všechno s sebou :

 

  • KOPAČKY + chrániče.
  • termo + MIKINU SE ŠIKMÝM ZIPEM
  • Flašku s pitím.
  • Svačinu (jen sušenky není svačina).
  • Náhradní spodní prádlo + ponožky.
  • Ručník + mýdlo + pantofle.
  • Pradlenka má na starost dresy přivézt - odvézt - vyprat a předat další pradlence či je přivést v následujícím týdnu na trénink.
  • VSICHNI HRÁČI BUDOU MÍT S SEBOU MÍČ!!!

 

 


 

Nedělní dopolední trénink s Dynamem Dresden na umělce na Kameném Vrchu na Střekově sraz v 9:15 , trénink trvá do 11:00 :

 

NOMINACE :

  1. Jan Kůstka
  2. Filip Kočvara
  3. Štěpán Mužík
  4. Jan Grupáč
  5. Michal Šebek
  6. Jakub Herda
  7. Jan Ilco
  8. Tomáš Gregor
  9. Jakub Vico
  10. Jan Barát
  11. Michal Maxa
  12. Jakub Hajdl

 

 


 

Nedělní miniturnaj - Městský stadion v Ústí - UMT (7+1) od 16:00 do 18:00

 

Sraz v 15:15 v bunkovišti

 

 (adresa stadionu: To snad všichni víme )

 

!!!Týmové oblečení!!!

Modré dresy Joma

 

 

NOMINACE :

 

  1. Jaroslav Růžička
  2. Miroslav Hašek 
  3. Štěpán Mužík  
  4. Filip Kočvara 
  5. Michal Šebek
  6. Jakub Herda
  7. Jan Kůstka
  8. Denis Stupka
  9. Jakub Vico
  10. Tomáš Gregor
  11. Jan Grupáč
  12. Jan Barát
  13. Lukáš Feriančík
  14. Jan Ilco
  15. Jakub Rajchert  (pradlenka) 

 

 

Účastníci :

  • Ústí nad Labem
  • FK Junior Teplice
  • 1. FK Příbram
  • SG Dynamo Dresden

 

Co všechno s sebou :

 

  • KOPAČKY + chrániče.
  • termo + MIKINU SE ŠIKMÝM ZIPEM
  • Flašku s pitím.
  • Svačinu (jen sušenky není svačina).
  • Náhradní spodní prádlo + ponožky.
  • Ručník + mýdlo + pantofle.
  • Pradlenka má na starost dresy přivézt - odvézt - vyprat a předat další pradlence či je přivést v následujícím týdnu na trénink.
  • VSICHNI HRÁČI BUDOU MÍT S SEBOU MÍČ!!!