Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Kochánky

4. 5. 2016

Sestava : Kuba Hajdl, Marek Valenta, Cyril Živný, Denis Stupka, Matěj Kulhánek, Lukáš Feriančík, Filip Kočvara, Jan Kůstka, Dominik Piálek

 

kochanky.jpg

 

Umístění : 1.FK Pardubice, 2.FC  Spartak Choceň, 3.FK Ústí nad Labem, 4. FK Příbram, 5.FC Slovan Liberec, 6. FK Mladá Boleslav, 7. SK Dynamo České Budějovice ll, 8. FK Čechie Vykáň, 9. FC Hradec Králové, 10. TJ Sokol Libiš, 11. TJ Březiněves, 12. FK Junior Strakonice, 13. FC Viktoria Plzeň, 14. ISP Nebušice, 15. FC Velké Meziříčí, 16. FK Jablonec, 17. FK Kolín, 18. SK Dynamo České Budějovice l, 19. FK Slavoj Vyšehrad, 20. FK Brandýs – Boleslav.

Výsledky.

Základní skupina : FK Ústí nad Labem 5:1 FK Brandýs – Boleslav, FK Ústí nad Labem 10:0 FK Jablonec, FK Ústí nad Labem 3:2 FC Hradec Králové, FK Ústí nad Labem 6:1 FK Čechie Vykáň

Finálová skupina : FK Ústí nad Labem 2:4 FK Pardubice, FK Ústí nad Labem 4:2 1.FK Příbram, FK Ústí nad Labem 2:2 FK Spartak Choceň

 

Povedený turnaj našich borců jsme začali vstupem proti Brandýsu Boleslav, soupeř se ujal vedením šťastným gólem a na našich hráčích byla vidět nervozita, nakonec jsme se včas oklepali a zápas zaslouženě vyhráli. Druhé utkání s Jablonce jsme nenechali nikoho na pochybách a po úžasném výkonu soupeři nastříleli deset branek. Utkání s Hradcem Králové bylo moc pěkné z obou stran, vedli jsme vždy o dvě branky, ale soupeř se nezvdal a bojoval až do konce. V Posledním utkání ve skupině jsme pokračovali v dobrém výkonu a zaslouženě vyhráli.

Finálová skupina slibovala tři těžké utkání a hned v tom prvním mužstvo nejtěžší - FK Pardubice. Naši hráči na soupeře vlítli a dlouhou dobu v něm dominovali, naše agresivní a rychlá hra dělala soupeři problémy, bohužel jsme tento tlak nevyužili a po chybě obrany se do vedení dostal soupeř. Nám se podařilo vyrovnat poprvé i podruhé, ale v napínavém utkání se štěstí přiklonilo na stranu Pardubic, škoda našich nevyužitých gólovek. Druhé utkání s Příbramí byla bitva od začátku až do konce, tentokrát jsme to byli my, kteří se v úvodu utkání bránili, ale podařilo se nám z první šance vstřelit úvodní gól, který nás uklidnil a my konečně mohli hrát svou hru. Poslední utkání nás čekala Choceň. Silový soupeř nám dělal problémy, bohužel jsme se málo dostávali do zakončení a utkání po našich dvou chybách skončilo remízou.

Matěj Kulhánek se stal nejlepším střelcem turnaje a Filip Kočvara nejúžitečnějším hráčem našeho týmu, kterého si zvolili samy hráči.

 

Za předvedený výkon si všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu, po celý turnaj jsme hráli moc pěkný fotbal a jde vidět, že naši hráči se den odedne zlepšují.

 

 

Ze stránek Pardubic, co o nás napsali : 

V bojích o medaile nás čekali již silnější týmy. Výborně hrající Ústí nás v úvodu prvního finálového duelu dostalo pod tlak, měli jsme velké štěstí, že jsme neinkasovali jako první. Postupně se naše hra zlepšila a po chybě brankáře jsme šli do vedení. Utkání bylo napínavé až do konce, o našem vítězství se rozhodlo až v závěrečných minutách.

yes

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář