Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkendové turnaje

10. 6. 2016

Dne 4.6. Jsme se zúčastnili dalšího z mnoha turnajů Slavie Praha. Turnaje se v konal v areálu SK Hostivař a opět se zde sešli velmi kvalitní týmy. Náš tým se v silné konkurenci dokázal prosazovat jen do té doby dokud nám síly stačili. Nicméně i tak si hráči zaslouží pochvalu, spousta těžký zápasů odmakali a předvedli své fotbalové dovednost. Samotné umístění není tolika důležité jako ten fakt, že naši hráči v silné konkurenci dokázali držet se soupeři výkonnostní krok a  Konečné dvanácté místo z 21. týmů je v takové konkurenci pro náš tým dobré umístění.

 

Sestava :

Kuba Hajdl, Tomáš Jungwirt 08, Denis Stupka, Samuel Kmoch, Tomáš Macháček, Jan Kůstka, Kuba Herda, Kuba Rajchrt, Samuel Petrun (SK Děčín)

 

Výsledky :

ZÁKLADNÍ SKUPINA

FK Ústí nad Labem   4:1   1.HFK Olomouc

FK Ústí nad Labem   5:1   FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM

FK Ústí nad Labem   0:7   SK Slavia Praha - Sešívaní

FK Ústí nad Labem   3:3   MFK Chrudim

FK Ústí nad Labem   5:3   ČSFA Malacky

FK Ústí nad Labem   0:8   FC Vysočina Jihlava

 

SKUPINA 7-12. MÍSTO

FK Ústí nad Labem   3:1   SC Xaverov

FK Ústí nad Labem   0:4   FC Viktoria Plzeň

FK Ústí nad Labem   2:6   Bohemians Praha 1905

FK Ústí nad Labem   3:4   FK Motorlet Praha

 


 

Druhý den v neděli se naše druhá parta vydala na Nike cup, pořádaným klubem FC Slovan Liberec. Turnaje se zůčatnilo celkem 16 týmů rozděleni do dvou základních skupin po osmi. Nejlepší osmička si zajistila postup do finálové skupiny, kromě té se odehrála také stříbrná skupina, v níž se zbytek mužstev střetl o celkové umístění. Špičkově obsazený turnaj v krásném areálu s výhledem na Ještěd sliboval zajímavé fotbalové momenty. Základní skupinou jsme prolétli jako nůž máslem, bez ztráty bodům a s celkový skoŕé 35 vstřelených branek a jen 3 obdržené. Ačkoliv jsme postupovali suvérním způsobem nemohli jsme být spokojeni s naší koncovkou, poměr šancí na jeden gól byl až trostuhodný :-( Do bojů o medailem jsme se potřebovali v tomto odvětví výrazně zlepšit.

 

Výsledky :

 

ZÁKLADNÍ SKUPINA

 

FK Ústí nad Labem   2:1   FC Slovan Liberec - bílá

FK Ústí nad Labem   4:2   FK Dukla Praha

FK Ústí nad Labem   3:0   FK Jablonec

FK Ústí nad Labem   7:0   FK Vansdorf

FK Ústí nad Labem   5:0   FK Kolín

FK Ústí nad Labem   8:0   SK Junior Teplice

FK Ústí nad Labem   6:0   FC OBERLAUSITZ Neugersdorf

 

V další fázi turnaje se náš tým představil proti těm nejlepším celkům v republice, opět jsme tak dostali šanci na odvetu z Ondrášovky proti týmu Hradci Králové a zejména proti přemožiteli z boje o bronz Sigmě Olomouc. Do skupiny 1 - 8. jsme si přinesli ze základní skupiny 9. bodů, čímž jsme se nepřímo nominovali do roli favorita turnaje.

 

 

FK Ústí nad Labem   2:3   FC Hradec Králové

V první polovině utkání jsme lepším týmem a svou převahu zůročujeme dvěmi přesnými trefami. Druhá polovina byla přesným opakem, přestáváme hrát a Hradece zcela zasloužřeně otáčí vývoj utkání na svou stranu!

 

FK Ústí nad Labem   3:1   SK Sigma Olomouc

Poučeni z předešlého utkání jsme na Sigmu vlétli a celý zápas si drželi dvougolové vedení. Těžký zápas s plným bodovým ziskem pro nás.

 

FK Ústí nad Labem   4:4   FK Mladá Boleslav

V zápase dominujeme a po krásných individuálních akcí vedeme už 4:1, nicméně opět nekoncentrovaným přístupem zápas ztrácíme a dovolujeme Bolce vyrovnat. Kabině jsme si pár věcí vyjasnili a šli na rozhodující zápas s Bohemkou.

 

FK Ústí nad Labem   4:0   Bohemians Praha 1905

Přímý souboj o první místo v turnaji nám vyšel užasně. Jsme rychlejší, důraznější a po celý zápas koncentrovanějším týmem a kamarádům z Bohemky tak oplácíme vysokou porážku z Ondrášovky. Díky tomuto vítězství se náš tým dostává na první místo ve zlaté tabulce o tři body před druhou Boleslaví.

 

SUPERFINÁLE

 

 

FK Ústí nad Labem   1:1   FK Mladá Boleslav

(na penalty 1:3)

Superfinále rozhodli až penalty ve kterých byl šťastnější soupeř.

 

Nejlepším střelcem turnaje se stal Filip Kočvara 21 branek

Nejlepším brankářem turnaje se stal Jarda Růžička

- obrovská pocta pořadateli, který tyto nejlepší hráče turnaje obdaroval mimo jiné digitálním foťákem a především kopačkama od firmy Nike dle vlastního výběru s nášivkou svého jména yes

 

Sestava :

Filip Kočvara, Jarda Růžička, Matěj Kulhánek, Jan Barát, Cyril Živný, Kuba Rajchert, Jan Kostička, Lukáš Ferinačík, Samuel Avenarius (08), Marek Valenta

 

Konečné pořadí:
1. FK Mladá Boleslav a.s. 
2. FK Ústí nad Labem, a.s. 
3. Bohemians Praha 1905, a.s.. 
4. FC Hradec Králové, a.s.
5. SK Sigma Olomouc, a.s.
6. FC SLOVAN Liberec a.s. – bílá
7. FK Dukla Praha a.s.
8. FK Jablonec, a.s.
9. FK Kolín
10. Heidenauer SV
11. FK Příbram, a.s.
12. 1.SK Prostějov
13. SK Junior Teplice
14. FC SLOVAN Liberec a.s.- modrá
15. FC OBERLAUSITZ Neugersdorf
16. FK Varnsdorf a.s.

 

 

!!! VŠEM HRÁČŮM GRATULUJEME !!!

yes

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář