23. 8. 2018

Přátelské utkání č.8

FK ÚSTÍ NAD LABEM 22:4 FK Viktoria Žižkov

(Feri 4x, Kosťa 4x, Cmíry 3x, Víťa 2x, Pepa 2x, Štěpa 2x, Vicáček, Jardys, Piki, Denis, Maxič,)

• První třetina se našim hráčům nepovedla, k vidění byla spousta chaotických řešení. V polovině druhé a zejména ve třetí třetině jsme už předváděli fotbal, který musel bavit. Hráno systémem 3x30 minut.

Přátelské utkání č.7

FK ÚSTÍ NAD LABEM 9:4 Footbal Talent Academy

(Štěpa 3x, Rajchy 2x, Cmíry, Vítek, Feri, vlastní)

• Z našeho výkon jsem byl nadšen. Přesně takto by jsme měli v průběhu sezóny vystupovat. Naše hra nebyla jen o útočení a střílení gólů, ale hlavně o trpělivosti, taktické vyspělosti a obranné hře celého týmu. Academie si nevěděla s námi rady - svou aktivní hrou, rychlým dostupováním a zavíráním prostorů jsem uzamkli soupeře v jejich obranném pásmě. Naopak naše přechodová fáze byla v tomto zápase úžasná. Hráno systémem 3x30 minut.

Přátelské utkání č.6

FK ÚSTÍ NAD LABEM 6:4 FK Baník Sokolov

(Feri 2x, Cmíry, Gregy, Séba, Pepa)

• Na zápas do Sokolova jsme opět odjížděli s rozsáhlou marodkou. Soupeř trestal naše naivní bránění a naše útočení postrádalo nápad, klid na míči a především přesnost. Velmi špatný výkon celého týmu až na Cmíryho, který byl v konečném součtu rozdílovým hráčem. Hráno systémem 3x30 minut.

Přátelské utkání č.5

FK ÚSTÍ NAD LABEM 11:4 FC Slovan Liberec

(Vítek 3x, Rajchy 2x, Jéňa 2x, Grupi, Štěpa, Herdič, Pepa)

• Na úzkém a zmenšeném hřišti to bylo více soubojové než-li pohledné utkání. Konečně soupeř, který nás donutil zvýšit naše zápasové tempo. I přes poměrně veliký rozdíl ve skóré to byl pro nás těžký soupeř. Hráno systémem 3x30 minut.

Přátelské utkání č.4

FK ÚSTÍ NAD LABEM 21:0 FK Varnsdorf

(Rajchy 5x, Štěpa 5x, Grupi 3x, Bary 2x, Cmíry 2x, Piki, Vicáček, Vali, vlastní)

• Naprostá herní dominance našeho mužstva a branky po krásných individuálních i kombinačních akcí. Síla soupeře byla v tomto zápase opět velmí slabá. Hráno systémem 3x30 minut.

Přátelské utkání č.3

FK ÚSTÍ NAD LABEM 5:2 FK Meteor Praha

(Jéňa 3x, Rajchy, Séba, Maxič)

• V tomto utkání bylo k vidění z naší strany spousty spálených šancí. Hráno systémem 3x30 minut.

(Bary, Štěpa)

• S německými týmy jistě nejtěžší utkání přípravy. Rychlost v pohybu, v myšlení, v práci s míčem, to vše nás němečtí soupeři donutili. Kéž by se takové zápasy hráli každý týden. V zápase s Drážďany jsme byli více pod tlakem a mohli si tak vyzkoušet zlepšenou obrannou hru. Naopak v zápase s Boreou jsme byli jednoznačně lepším týmem. Zápas se hrál 1x30 minut.

Přátelské utkání č.2

FK ÚSTÍ NAD LABEM 10:2 MFK Most

(Jéňa 3x, Rajchy 2x, Štěpa, Séba, Kosťa, Cmíry, Vicáček)

• Opět jsme hráli v okleštění sestavě, ale především na hře dopředu to nebylo znát. Soupeře jsme přehrávali pohlednými kombinacemi i v individuální herní činnosti, zejména pak ve hře 1na1. Naopak naše obranná hra postrádala vše potřebné, především zodpovědnost, vzájemné zajišťování a důslednost. Soupeř se díky naší špatné obraně dostal do spousty brankových příležitostí. Hráno systémem 3x30 minut.

(Cmíry, Kosťa)

• Dvoudenní turnaj v Hradci Králové vyzkoušel náš tým jak jsme na tom v konkurenci se špičkou ročníku 2007 v Česku a na Slovensku. Turnaj jsme odehráli sice bez dvou klíčových hráčů, ale o to příjemnější bylo zjištění, že kromě zápasu s Boleslaví a dvěmi Slovenskými týmy jsme v silné konkurenci obstáli jak výsledkově, tak především herně.

Přátelské utkání č.1

FK ÚSTÍ NAD LABEM 29:2 FK JABLONEC

(Vítek 13x, Rajchy 4x, Samík 4x, Štěpa 3x, Vicáček, Séba, Denis, Jardys, Grupi)

• Sešli jsme se úplně poprvé v nové sezóně a kluci ukázali, že přes prázdniny fotbal hrát nezapomněli. Kvalita soupeře byla nicméně slabá. Hráno systémem 3x30 minut.