Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpětně pár výsledků za měsíc Duben

18. 4. 2018

8.4. - Triangl v Ústí nad Labem

 

Sestava týmu :

1) Růžička, 2) Avenarius, 3) Kuta, 4) Ilco, 5) Cmíral, 6) Vico, 7) Grupáč, 8) Rajchert, 9) Kůstka, 10) Kočvara, 11) Mužík, 12) Herda, 13) Feriančík

 

Hráno každý s každým 2x 30 minut :

 

FK Ústí nad Labem 7:5 (2:3) AC Sparta Praha

branky : Ilco 4x, Kuta 2x, Cmíral

 

FK Ústí nad Labem 0:2 (0:1) Chemnitzer FC

branky : /

 


 

7.4. - Venkovní turnaj v Modré u Děčína

 

Sestava červeného týmu :

1) Hajdl, 2) Avenarius, 3) Růžička, 4) Ilco, 5) Valenta, 6) Vico, 7) Stupka, 8) Zitko, 9) Kůstka, 10) Kočvara

 

Hráno každý s každým 30 minut :

 

FK Ústí nad Labem 8:1 FK Ústí nad Labem r. 2008

branky : ???

 

FK Ústí nad Labem 4:0 MFK Most

branky : ???

 

FK Ústí nad Labem 3:6 FK Mladá Boleslav

branky : ???

 

FK Ústí nad Labem 4:3 SG Dynamo Dresden

branky : ???

 

FK Ústí nad Labem 4:2 FK Ústí nad Labem - modří

branky : ???

 

FK Ústí nad Labem 2:4 SK Junior Teplice

branky : ???

wink Konečné 2. MÍSTO yes

 


 

Sestava modrého týmu :

1) Maxa, 2) Herda, 3) Gregor, 4) Cmíral, 5) Šebek, 6) Kuta, 7) Mužík, 8) Rajchert, 9) Grupáč, 10) Feriančík

 

Hráno každý s každým 30 minut :

 

FK Ústí nad Labem 0:0 SK Junior Teplice

branky : /

 

FK Ústí nad Labem 9:1 FK Ústí nad Labem r. 2008

branky : ???

 

FK Ústí nad Labem 6:2 MFK Most

branky : ???

 

FK Ústí nad Labem 3:0 FK Mladá Boleslav

branky : ???

 

FK Ústí nad Labem 2:3 SG Dynamo Dresden

branky : ???

 

FK Ústí nad Labem 2:4 FK Ústí nad Labem - červený

branky : ???

wink Konečné 4. MÍSTO

 

Konečné umístění :

1) FK Mladá Boleslav

2) FK Ústí nad Labem - červený

3) SK Junior Teplice

4) FK Ústí nad Labem - modří

5) SG Dynamo Dresden

6) MFK Most

7) FK Ústí nad Labem r.2008

 

 


 

31.3. - Venkovní miniturnaj v Ústí

 

Sestava žlutého týmu :

1) Maxa, 2) Vico, 3) Růžička, 4) Herda, 5) Valenta, 6) Gregor, 7) Kuta, 8) Grupáč, 9) Kočvara

 

Hráno každý s každým 25 minut :

 

FK Ústí nad Labem 4:1 FC Chomutov

branky : Kóča 3x, Vali

 

FK Ústí nad Labem 3:2 FK Dukla Praha 1

branky : Kóča 2x, Gregy

 

FK Ústí nad Labem 1:2 FK Ústí nad Labem - modří

branky : Víťa

 

FK Ústí nad Labem 4:3 SK Junior Teplice

branky : Vali, Víťa, Kóča, Jarda

 

FK Ústí nad Labem 3:1 FK Dukla Praha 2

branky : Vicáček 2x, Kóča

 


 

Sestava modrého týmu :

1) Hajdlik, 2) Kústka, 3) Piálek, 4) Feriančík, 5) Šebek, 6) Cmíral, 7) Mužík, 8) Rajchert, 9) Barát, 10) Stupka

 

Hráno každý s každým 25 minut :

 

FK Ústí nad Labem 4:3 FK Dukla Praha 2

branky : Rajchy 2x, Feri 2x

 

FK Ústí nad Labem 2:1 FK Ústí nad Labem

branky : Rajchy, Kostička

 

FK Ústí nad Labem 1:1 FC Chomutov

branky : Cmíry

 

FK Ústí nad Labem 4:1 SK Junior Teplice

branky : Cmíry, Denis, Feri, Rajchy

 

FK Ústí nad Labem 2:2 FK Dukla Praha 1

branky : Cmíry, Cmíry

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář